Hakkımızda

Birizin Ormancılık Çevre Maden Enerji, 2012 yılında Orman Mühendisi Hakan Biroğlu tarafından Ankara merkezli olmak üzere faaliyetine başlamıştır. Firmamız alanında uzman ve deneyimli personeli ile orman izinleri, ÇED Raporu ve çevre danışmanlığı alanlarında sizlere hizmet vermektedir.

Ormancılık ve Çevre alanında mevzuata uygun olarak projelerinize planlı, programlı ve hızlı çözümler sunarız. Firmamız için müşteri memnuniyeti bir numaralı hedefimizdir.

Firmamız tüm Türkiye’de Ormancılık ile ilgili HES, RES, GES, Gsm Baz İstasyonu, Madencilik, Enerji Nakil Hattı (ENH), Su İsale Hattı, Özel Ağaçlandırma, Mesire Alanları, Alabalık Tesisleri, Yol İzinleri, Harita Aplikasyonu vb. gibi Tarım ve Orman Bakanlığına sunulmak üzere olan tüm proje dosyalarınızı itina ile hazırlar. Çevre ile ilgili ÇED Raporu, Çevre Danışmanlığı, Sera Gazı, Emisyon Ölçümü vb projeleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunulmak üzere hazırlar ve süreç boyunca takibini yapar.

VİZYONUMUZ

Yılların tecrübesi ile siz müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmetler sunarak büyümenize destek olmak.

Çevre ve Orman alanında müşterilerine ihtiyaç duyduğu her konuda gerekli profesyonel desteği sunmak ve uluslararası arenada bilinen şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Ormancılık, Çed ve Çevre danışmanlık alanlarında kaliteli çözüm ortağı arayan firmaların destekçisi olmak.

Projelerin başlangıcından sonuna kadar olan tüm hizmetleri sunmak

Müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli hizmeti sunmak

Meslek camiamızda saygın bir yer edinmek.

Çalışmalarımızda dürüst ve adil bir anlayışı benimsemek

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti ve mahremiyeti

Sürdürülebilir ve hızlı bilgi akışı

Çözüm odaklı, yeniliğe açık fikirler

Güven ve dürüstlük